Model-net - live video chat

Registrace modelů

Vítáme Vás na www.model-net.cz

Staňte se online modelkou! Právě jste otevřeli stránky, kde nabízíme jedinečnou možnost spojení práce - zábavy - a výdělku.

Registrace modelů

FAQ - časté dotazy

Co je to videochat?

Jedná se o jednu z nejmodernějších forem komunikace na dálku prostřednictvím videokamery, která je umístěna na počítači a přenáší obraz a případně i zvuk do vzdálenějšího počítače. Představuje efektivní možnost komunikace na dálku a především efektivní možnost vysokých výdělků.

Mohu pracovat z domova?

Ano i tato varianta je možná.

Jaké jazyky musím ovládat?

Jazyková vybavenost není úplně důležitá, s naší podporou se naučíte co potřebujete, abyste byla úspěšná modelka.

Jaké potřebuji vybavení?

Pro vysílání potřebujete počítač, kameru, mirkofon a vysokorychlostní internet. Konfigurace PC zaleží na okolnostech na kolika chatech chcete vysilat a kolik prostředků chcete investovat. Více se dozvíte v sekci "Na čem vysílat".

Jaký internet potřebuji?

Pro vysílání na videochatech musíte mít kvalitní vysokorychlostní připojení a to zejména ve směru od Vás. Minimální rychlost kterou doporučujeme je 256kb/s ale optimální je 512kb/s směrem do internetu. Více se dozvíte v sekci "Na čem vysílat".

Je možné u vás pracovat tzv. "načerno"?

Boužel, jsme společnost ktera ctí zákony ČR a není s námi jiná možnost než dodávat své dílo řádně podloženou smlouvou.

Budu mít smlouvu?

Samozřejmě, naše spolupráce bude podložena řádnou smlouvou, která se uzavírá ve smyslu ustanovení autorského zákona č.121/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Jak dostanu peníze?

Odměny jsou vypláceny hotově přímo ve studiu, nebo příkazem k úhradě na Váš účet v bance.

Dochází k osobnímu kontaktu s klientem?

V žádném případě, komunikace je omezena pouze a jen na elektronickou podobu.

Jaký věk požadujete?

Jelikož se jedná o erotický videochat, tak je omezena dolní hranice a to minimálně na 18náct let. Horní hranice není omezena a z naší vlastní zkušenosti víme, že i 65ti letá modelka může dosáhnout dobrých výsledků.

Mé míry nejsou 90-60-90, vadí to?

I když Vaše míry nejsou ideální, tak můžete na videochatu pracovat. Dokonce můžete být i XXL, neboť mužů kteří tvoří klientelu chatů je velice mnoho a i XXL modelky si snadno najdou své zakazníky.

Kolik si vydělám?

Záleží na Vašich kvalitách, jazykové vybavenosti a na čase, který před kamerou strávíte. V přepočtu na hodinu vysílání si modelky u naší společnosti dokáží vydělat od 100,-kč do 450,-kč což v měšíčním součtu u nejlepších modelů dosahuje až 60.000,- kč.

Ochrana osobních údajů

Vážení klienti, vážení obchodní partneři a všichni, jichž se to může týkat,
v souvislosti s nabytím účinnosti nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ ES
Formulář žádosti a stížnosti naleznete zde.

Registrace modelů

TVORBA WWW STRÁNEK PRO-IDEA